Klubovna Lidečko

Naše klubovna se nachází ve stejné budově jako mateřská škola v Lidečku. Hlavní vchod máme společný  s posilovnou ze zadní strany. Obec nám ji pronajala od září roku 2009 (za což jí patří velké díky). Klubovna je kompletně zařízená.

Míváme tu každotýdenní družinové schůzky, občas i oddílové a taky střediskové rady. Klubovna se skládá z několika místností. Ta hlavní, kde míváme schůzky, má 7x10 m. Zde máme stoly, židle, 2 gauče,2 válendy, skříně s potřebami, na zemi máme po celé místnosti položený koberec... Pak je tu kuchyňka s nádobím (talířky, hrnky, hrnce, lžičky, nůž, vařečky, utěrky), rychlovarnou konvici a elektrickým vařičem( 2 plotýnky). Další menší místnost jsou krásné záchody a sprchové kouty. Potom malá chodbička a uplně na začátku máme chodbu se šatními skříňkami, kde se přezouváme. V prostorách klubovny máme pitnou vodu, osvětlení a topení, které se automaticky zapíná i vypíná. I venkovní prostředí je velmi dobré, před klubovnou je velká asfaltová plocha, prolézačky a taky venkovní hřiště i nedaleká tělocvična. Pronájem klubovny činí 500,- za  klubovnu/noc.

Správce klubovny:

David Novosad