Okresní kolo závodu vlčat a světlušek - Kateřinice

17.05.2010 19:40

 V sobotu 15. května proběhl na základně Březiny v Kateřinicách závod vlčat a světlušek. Od nás jely dvě hlídky, které sa popraly o co nejlepší umístění. A dole je nekolik fotek z tohoto závodu.

Zpět

Fotogalerie: Okresní kolo závodu vlčat a světlušek - Kateřinice

/album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-01-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-02-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-03-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-04-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-05-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-06-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-07-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-08-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-09-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-10-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-11-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-12-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-13-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-14-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-15-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-16-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-17-jpg/ /album/fotogalerie-okresni-kolo-zavodu-vlcat-a-svetlusek-katerinice/ok-zvas-18-jpg/